Başvuru Süreci

BAŞVURU SÜRECİ

1. Teknokent Portala Kayıt Yapılması

Bölgede ilk kez yer alacak girişimci/girişimci firmaların bölgede yer almak için sunacakları Ar-Ge veya Tasarım Projeleri başvurularını yapmaları için Antalya Teknokent Portal üzerinden kullanıcı kaydı yapmaktadır.

Kullanıcı kaydı yapıldıktan sonra kayıtlı e-mail adresine sistem tarafından otomatik olarak aktivasyon maili düşer. (Bazı mail uzantılarında güvenlik duvarı nedeniyle aktivasyon maili spam olarak gelmiş olabilir.)

2. Girişimci/Firma Başvurusu Formunun Doldurulması

Kullanıcı kaydını aktif ettikten sonra sisteme kayıt esnasında kurulan şifre ile giriş yapılır. Giriş yaptıktan sonra kullanıcının karşısına yapabileceği işlemler ile ilgili ekran çıkacaktır. Firma/Kuluçka girişimci başvurusu için tıklayınız seçeneği ile “Yeni firma/Kuluçka Başvurusu Yap” seçeneğini tıklayarak başvuru işlemlerine başlanacaktır. Başvuru ile ilgili detaylı bilgilere ekte bulunan başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

3. Başvuru Ücreti ve Hesap Bilgileri

Kuluçka başvuru ücreti 3000 TL + KDV'dir.

Mevcut firma başvuru ücreti 4000 TL + KDV' dir.

İlk firma başvuru ücreti 7000 TL + KDV' dir.

Proje bitirme belgesi başvuru ücreti 2000 TL+ KDV'dir.

  • Başvuru ücretlerinin yatırılacağı Antalya Teknokent Hesap Bilgileri:

Antalya Teknokent Yönetici ve İşletici A.Ş.

HALK BANKASI KONYAALTI ŞUBESİ

IBAN: TR57 0001 2001 2700 0010 1001 23

4. Başvuru Formunun Yönetici Şirkete Teslim Edilmesi

Başvuru raporunuz; ön inceleme süreciniz onaylandıktan sonra size atılan onay e-maili üzerine; 2 nüsha halinde çıktı alınıp, her sayfa paraflanarak, Genel Bilgiler (2.sayfa) kaşeli imzalı olacak şekilde, Yüklenen ek dosyalar ve ekte bulunan başvuru dilekçesi ile Yönetim ofisine teslim edilir.
Başvurular elden teslim edildiği tarih itibari ile süreciniz devam edecektir.

Antalya Teknokent Başvuruları