Talya Bilişim, 23 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe teknoloji geliştiren, 3 bölgede ofisi, Türkiye çapında 38 bayisi olan, Türkiye'nin en büyük kamu kurumlarına çözümler üreten, yazılımları aktif olarak 3300'den fazla tesiste kullanılan, ürettiği yazılımları yurt dışına ihraç eden bir teknoloji firmasıdır.
Amacımız, ürettiğimiz yazılımlarla kullanıcılarımızın finansal, operasyonel, ve idari süreçlerini elektronik ortamda detaylı olarak takip etmesini sağlamak, yönetime doğru analizlerle hızlı karar alma ve tam kontrol olanağı sunmaktır.
Yazılımlarımız, Turizm ve Konaklama sektörüne yönelik olarak üretilen ELEKTRA Otel , ELEKTRA POS Restaurant ve Klüp Otomasyon Sistemleri, KİMLİKOKUR kimlik ve pasaport okuma sistemi, iSAFE İnternet Güvenlik ve Loglama Sistemi, OPEX Operasyon Yönetimi Sistemi, REZERVASYONAL online rezervasyon çözümleri ile Sağlık Sektörüne yönelik olarak üretilen MEDİSOFT Hastane Otomasyon Sistemlerinden oluşmaktadır.
Elektra Otel Yönetim Sistemi her büyüklükteki otelin tüm departmanları ile birlikte entegre olarak yönetilmesini sağlayacak 28 farklı modülden oluşur. En kapsamlı otel yazılımıdır. Otelin ihtiyacına göre yazılım özelleştirilebilir. Çağrı destek hattı ille 7/24 destek hizmeti verir. 2018 yılı itibariyle 3300 tesisle Türkiye'de en yaygın kullanılan Otel Otomasyonu olan ELEKTRA, pazarında lider konumuna gelmiştir.
TELEFON: 0242 227 91 00
E-POSTA: info@talyabilisim.com.tr
https://www.talyabilisim.com.tr
Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokenti Ar-Ge 3 Binası Dumlupınar Bulvarı No:758/3 Kampüs ANTALYA