İstanbul, Türkiye merkezli olarak 2017 yılı Ağustos ayı içerisinde kurduğumuz gigbi.com, bireysel etkinlik planlayan kişilerin, fotoğraf, müzik ve eğlence profesyonellerine ulaşmaları ve verilen hizmetler özelinde her türlü etkinlik ve organizasyon talebini rezerve etmeleri için geliştirilmiş bir pazar yeridir.

Hedefimiz, profesyonellerin verdikleri hizmetleri internet üzerinde sergilemelerini sağlamak ve güvenilir bir biçimde zamanlarını kiralayarak etkinlik sahipleri ile etkileşim içerisinde bulunmalarını kolaylaştırmaktır.

Her bütçeye uygun etkinlik profesyonellerine kolay bir şekilde erişim sunan platformumuz, üstün teknolojisi, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri yorumları sayesinde hızla büyümeye devam ediyor. Bugün, 7.267 profesyonele büyük bir iş ve kariyer imkanı sağlıyor ve binlerce kullanıcının düğün, doğum, evlilik yıldönümü ve diğer tüm özel anlarına değer katmaya çalışıyor.

İlk yatırımını, global şirketlerde kurumsal pazarlama, inovasyon, ürün ve servislerden sorumlu genel müdür yardımcılığı yapmış Yiğit Kulabaş tarafından alan gigbi.com, Garanti Bankası girişim hızlandırma programı GarantiPartners tarafından desteklenmektedir ve 8 kişilik bir ekipten oluşmaktadır.

E-POSTA: destek@gigbi.com

PINARBAŞI MAH. HÜRRİYET CAD. TEKNOKENT ULUĞBEY BİNASI NO: 3B/105A KONYAALTI/ANTALYA