Tel-Post Ortak Kullanım Telsiz Hizmetleri Ltd. Şti.

2004 yılından bu yana Telsiz , Elektronik Haberleşme ve Kablosuz Veri Transferi Alanlarında faaliyet gösteren ve gelişen teknolojik çözümleri yakından takip ederek müşterilerine çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.

TEL-POST;

2017 yılında, 14 yıllık tecrübe ve biriminden aldığı ilhamla Akdeniz Üniversitesi Teknokent Firmaları arasında yerini aldı.

2018 yılında, KOSGEB'in Araştırma-Geliştirme, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı'na verdiği 24 aylık RF.V01 RF Kontrol Kartı Projesi kabul edildi. İşbu proje neticesinde Yerli Yazılım, “Saha Akıllı Veri Takip Sistemi” SAVAT® markası altında tescil edilerek başarıyla tamamlanmış oldu.

2019/Aralık Ay'ında tüm dünyaya yayılan corona virüs salgını sebebiyle, Covid-19'la mücadele için Türkiye'de alınan bir çok tedbir kapsamında bilgi ve tecrübesiyle sunduğu çözümlerle Covid-19 mücadelesine katkı sağlamış oldu.

TEL-POST, kendi bünyesinde bulundurduğu yetişmiş personeller ile TSE onaylı laboratuvarında ARGE çalışmalarını Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent çatısı altında sürdürmeye devam ediyor.

TELEFON: 0242 312 39 59 - 0242 955 01 01

E-POSTA: info@telpost.net

https://www.telpost.com.tr

Pınarbaşı Mahallesi Hürriyet Caddesi Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent Ar-Ge 1 Binası Konyaaltı/Antalya