IDEAL PBX IP SANTRAL

Santral Özellikleri :
Karşılama, arama, transfer, bekletme, yönlendirme, çağrı grubu, çağrı toplama, paralel dahili, DID tanımlama gibi standart santral özelliklerinin tamamı.

Robot Operatör; İdeal PBX üzerinde birden fazla robot operatör menüsü oluşturulabilir. Böylece IP Santrali birden fazla kurum için kullanmak mümkün olacaktır. Robot operatör web arayüzünden yönetilebilir.

Sesli Posta (Voice Mail); İdeal PBX, herhangi bir dahiliye ulaşılamadığı durumda, arayan kişinin sesli mesaj bırakmasına olanak sağlar, istenirse bu mesaj otomatik olarak mail ile ilgiliye yönlendirilebilir, ya da dahilinin sesli mesaj kutusundan dinlenilebilir.

Konferans Odası ; Çoklu sesli konferans yapılması için birden fazla konferans odası oluşturulabilir. Aynı anda tüm odalarda birbirinden bağımsız konferans odası oluşturulabilir. Yapılan konferanslar kayıt altına alınabilir.

Adres Defteri; İdeal PBX uyumlu telefonlarla da entegre edilebilen merkezi bir adres defterine sahiptir.

Raporlama; İdeal PBX gelen ve yapılan görüşmelerin detaylı raporlarını sunar. departman ve dahili abone gruplarına kadar inen, yön dağılımlarını da içeren detaylara sahiptir.

Ses Kayıt ; İdeal PBX ile belirlenen dahililerin görüşme kayıtları alınabilir, yetki ölçüsünde raporlanması sağlanabilir.