MobiRoller isteyen herkesin, kod bilgisine gerek duymaksızın kendi mobil uygulamasını geliştirmesini ve mobil uygulamalardan para kazanmasını sağlayan, yenilikçi ve pratik bir mobil uygulama platformudur. Platform, uygulamanın hem Android hem de iOS tabanlı hazırlanmasını sağlamaktadır.

MobiRoller kurulduğu günden bu yana, kullanıcılarına sağladığı ekonomik fiyat avantajı, geliştirdiği pratik çözümler ve güleryüzlü müşteri hizmetleri sayesinde kullanıcı sayısını hızla arttırmıştır.

MobiRoller bugün, yaklaşık 160.000 üye tarafından geliştirilmiş 120.000 mobil uygulamaya sahiptir ve Türkiye pazarında 1.sırada yer almaktadır.

Dinamik ve yenilikçi yapısı, işbirliği ve yaratıcılığı destekleyen çalışma ortamı ile MobiRoller, hem çalışanlarına hem de kullanıcılarına samimi, güvenilir ve inovatif bir çalışma deneyimi sağlamaktadır.

Antalya Teknokenti'nde yer alan Ar-Ge ofisine ek olarak İstanbul'da Satış ve İş Geliştirme ofisleri bulunan MobiRoller, Türkiye pazarında yakaladığı başarıyı yurt dışına açılarak dünya pazarında da sürdürmeyi hedeflemektedir.

TELEFON: 0 (850) 303 49 09

E-POSTA: destek@mobiroller.com

https://www.mobiroller.com

Antalya Teknokenti Uluğbey AR-GE Binası No:3A/106
Hürriyet Cad. Konyaaltı,Antalya – TÜRKİYE

AR-GE 2 Binası