B Mühendislik Yazılım Donanım Ltd. Şti.

20 yılı aşkın süredir içlerinde İstanbul, Antalya, Gaziantep, Eskişehir, Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize,Trabzon, Tunceli, Bingöl, Malatya, Elazığ, Manisa, Ağrı, Balıkesir, Rize, Niğde, Samsun, Kuşadası-Didim-Aydın, Turgutreis-Yalıkavak-Bodrum, Batman ve daha birçok bölgenin elektrik dağıtım şebekeleri projelerini hazırlayan, b-PRO EDŞ ve b-PRO ENH gibi yazılımlarıyla yıllardır elektrik sektöründe liderliği kimseye bırakmayan b-infoGIS markası altında yazılım çalışmalarına devam eden bir yazılım ve mühendislik şirketidir.

Firmamız, Akdeniz Üniversitesi (Antalya) Teknokenti içindeki şubesinde, yazılım ar- ge faaliyetlerine, TÜBİTAK işbirliğinde devam etmektedir. Lisans satışına ve eğitimlerine devam edilen b-PRO EDŞ ve b-PRO ENH isimli masaüstü uygulamalarının, değişen yönetmelikler, müşterilerden gelen talepler ve gelişen teknolojilerin eklenmesi amaçları doğrultusunda araştırma yapmaya ve ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Özkaynaklar ile yapılan ar-ge çalışmaları sonucu geliştirilmeye devam edilen yazılımlar, bu alanda yurt dışına ödenen lisans bedellerini büyük oranda düşürürken elektrik dağıtım sektöründe faaliyet gösteren firmaların takdirini kazanmıştır. Ürünlerimizi tercih eden firma sayısı 100' ü geçmiş olup, 2500' ün üzerinde bireysel kullanıcıya ulaşmıştır.

Geçmiş çalışmalardan elde edilen tecrübe ile son yıllarda, coğrafi bilgi sistemleri teknolojisinin sağladığı faydaların ülkemizde de keşfedilmesiyle, mevcut müşterilerimizden gelen talepleri karşılamak ve iş gücü ile zaman konusunda büyük katkı sağlayan yeni teknolojileri de içeren yazılım çözümleri geliştirmek için, TÜBİTAK ve üniversite (Ege Üniversitesi / Yaşar Üniversitesi) işbirlikleri ile yürütülen ar-ge projeleri üzerinde çalışılmaya devam edilmektedir.

TELEFON: 0242 316 27 00

E-POSTA: info@b-infogis.com

https://www.b-infogis.com.tr

Arge - Pınarbaşı Mh. Uluğbey Arge Binasi D:201 Akdeniz Üniversitesi Teknokent 07058 Konyaalti / ANTALYA

AR-GE 2 Binası