Sevil Bardakçı İsgdata İş Güvenliği Yazılımları

iSGDATA İş Güvenliği Yazılımları

Spesifik konularda yazılım üretmeyi amaçlayan firmamız 1995 yılından bu güne faaliyetine devam etmektedir.
Hastane yazılımları ile başlayan yazılım geliştirme faaliyetimiz veri ambarı yönetimi, veri analiz ve raporlama, Hastane SGK faturalama kontrolleri olarak devam etmiş, daha sonra 2014 yılından itibaren İş Sağlığı ve Güvenliği alanına yönelmiştir.

Alanında server bağımsız yapay zeka ile haberleşmesi gereken paydaşlarına ulaşabilen tek yazılımdır.
Yapay zeka algoritmalarının normal iş akışına da büyük oranda eklenmiş bu özellik tamamlanma aşamasındadır.

İSG profesyonellerinin takip etmesi gereken işler klasik yöntemlerle takip edildiğinde %40 saha %60 ofis çalışması oranında iken
ofis çalışmalarını %20 civarına yaptığımız iş akış kontrolleri ile çekmiş durumdayız.
Böylece İSG Profesyonellerimiz sahada daha çok zaman geçirebilmekte evlerinde dinlenmeleri gereken zamanı da kazanabilmektedirler.

Yaptığımız yeniliklerle server masraflarının ve server larda tüketilen elektrik harcamalarının da önüne geçtik. İnternet olsun olmasın çalışabilen bir yazılım olması ile de arazi koşullarına da uyum sağlayarak işlemlerin yerinde bitirilmesini sağladık.

İnternet olsun veya olmasın haberleşebilen bir yazılım olması nedeniyle zorunlu olarak masaüstü uygulaması olarak gelişmemizin büyük bölümünü tamamladık.

Hedefimiz: Yapay zeka desteğini tam anlamı ile yerleştirmek ve bu akış şeması ile cep telefonunda kullanılabilir bir yazılım üreterek daha da mobil bir yazılımla İSG profesyonellerini buluşturmak.

Telefon: 0 532 240 44 55, 0 850 312 99 77

e posta; bilgi@isgdata.zone
web: www.isgdata.zone
--
www.isgdata.org
www.isgdata.zone

AR-GE 2 Binası