2021 yılında faaliyete geçen Dembey Talent Metrics Bilişim Yönetim Danışmanlığı Ltd. şirketimizin markası HRMIM (Hospitality Reseach Management in Motion) ile Batı Akdeniz Teknokent Kuluçka merkezinde dijital çözümler geliştirmekteyiz.

Hakkımızda:

Akademik entelektüel sermayeyi sektör deneyimi ile harmanladığımız, otelcilik başta olmak üzere turizm hizmet sektörünün güçlenmesi, gelişimi ve kurumsallaşmasını sağlarız.

Yatırımcı memnuniyeti, misafir memnuniyeti ve çalışan memnuniyetinin optimum yönetişim modeline hizmet eden ürün ve hizmetler sunmaktayız.

Misyonumuz, müşterilerimize sektöre özel yetkinlik yönetimi çözümleri sunarak işgücü planlaması, yetkinlik geliştirme ve organizasyonel performansı artırma konularında destek olmaktır.

Kurumsal Hizmetlerimiz: (Şirketimizin faaliyet alanları)

* Yetkinlik Bazlı İşe Alım: Pozisyonların gerektirdiği yetkinliklere uygun adayların seçilmesi.

* Yetkinlik Geliştirme: Çalışanların yetkinlik eksikliklerinin giderilmesi ve sektörel değişimlere uyum sağlaması için eğitim ve gelişim planları.

* Maaş karşılığı beklenen performans Değerlendirme: Yetkinlikler ve üstün performans gösterilen alanların tespiti.

* Kariyer Planlama: Çalışanların yetkinlik envanterine göre kariyer yollarının belirlenmesi.

* Örgütsel yedekleme: kurumun yetkinlik, yetenek, performans ve karakter ısı haritası ile çalışanların departman ve pozisyonları ile uyumlu örgütsel halef-selef planlamasının yapılması

* Çalışan memnuniyeti ölçümleri sayesinde yatırımcının karnesi ile yönetici tutum ve davranışları üzerinden çalışan bağlılığı ve işveren markası yönetimi.

* Yetkinlik bazlı eğitim ihtiyaç analizi ile kurumun değişen müşteri beklentilerine hızla uyum sağlamasına yönelik ölçümler ile reçete sunulması.

İletişim:

demet.ceylan@hrmim.com

beykan.cizel@hrmim.com

timucin.dis@hrmim.com

onur.isik@hrmim.com

Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi