Firma Unvanı: Noventech Çevre Teknolojileri Ar-Ge ve Danışmanlık Ltd.Şti.

Firma Web Sitesi: https://www.noventech.com.tr

Firma E-posta Adresi: info@noventech.com.tr

Hakkında

Noventech Çevre Teknolojileri Ar-Ge ve Danışmanlık Ltd.Şti. Akdeniz Üniversitesi yerleşkesinde, Batı Akdeniz Teknoloji Geliştirme Bölgesi - Antalya Teknokent bünyesinde Prof.Dr. Gökhan Civelekoğlu tarafından kurulmuştur. Sürdürülebilirlik ekseninde bilimsel ve uygulamalı Ar-Ge projelerini başarıyla yürüten firmamız, Çevre Teknolojileri ve Çevre Yönetimi alanlarında tüm sektörler için bilimsel yaklaşımlarla somut çözümler üretmektedir. Firma kentsel-endüstriyel su, atıksu ve katı atık geri kazanımına yönelik proses geliştirme-iyileştirme, pilot ölçek reaktör, konteyner, tank tasarımı, prototip üretimi ile doğal kaynak ve hammadde geri dönüşümü konularında araştırma ve geliştirme çalışmalarına yoğunlaşmaktadır.

Misyon

Bilimsel uygulamalı Ar-Ge faaliyetleri ile yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesini ve katma değeri yüksek ekonomik hizmetlerin müşterilerimize ulaştırılmasını sağlamak.

Vizyon

Bilimsel esaslara dayalı üretilen yeni bilgileri etkin mühendislik uygulamalarına dönüştüren ve alanında ülkemizin önde gelen teknoloji geliştirici firmaları arasında yer almak.

Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi