Hakkımızda

RADYAL MEDİKAL İTHALAT İHRACAT VE TİCARET firmamız tecrübe üzerine kurulmuş, kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir medikal firmadır. Medikal sektörüne 2012 yılında giriş yapan firmamız, bu alandaki faaliyetlerini hızla geliştirmektedir. Medikal sektörde satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite ve dürüstlük ilkesi ile anılan lider kuruluşlardan birisi olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Ulusal Bilgi Bankasına kayıtlı bir firma olarak CE ve FDA belgeli ürünlerimiz ile firmamızın ilkesi; sağlıklı ve kaliteli hizmet olmuştur. Ürün portföyünün çeşitliliği ve tüm ürünlerinin dünya standardında kalite belgelerine sahip olması, firmamızı müşterileri karşısında daha güvenilir bir konuma yükseltmiştir. Ürünlerinin kaliteli ve sağlam olması RADYAL MEDİKAL İTHALAT İHRACAT VE TİCARET firmamızın medikal sektöründe hızlı bir şekilde yükselmesini sağlamaktadır. Hastalarına sunduğu kaliteli ve sağlam ürünlerle onların sağlıklı bir yaşama ulaşmasını garanti etmektedir.

Vizyonumuz

RADYAL MEDİKAL İTHALAT İHRACAT VE TİCARET firması olarak, sunduğumuz ürünlerle, sağlık çalışanlarına, hastalara ve şirket çalışanlarına verdiği önemle mükemmeli yakalamayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda sektörde farklılık yaratarak uzun dönemde büyük başarılar sağlayacak şekilde geleceğimize yön vermekteyiz.

Misyonumuz

  • İnsan sağlığını korumayı amaçlayan ve tedavi sağlayan uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmaktır.
  • Donanımlı ve eğitimli kadromuzla ileri teknolojiye sahip ürünlerimizi tüm hastanelere ve doktorlara mükemmel hizmet kalitesiyle sunmak ve hastalarımızı en kısa zamanda sağlıklarına kavuşturmaktır.
  • Yapmış olduğumuz iş ve sorumluluklarımızı zamanında ve yüksek kalitede tamamlamaktır.

Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi