Biz, Softalya, Antalya merkezli, teknoloji odaklı, IT servis, web sitesi ve mobil uygulama geliştirme şirketiyiz. Kuruluşumuzdan bu yana, dünya genelinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için aynı özveri ve coşkuyla maliyet etkin çözümler sunuyoruz.

Nitelikli uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimizin fikirlerine kanat vermekte mükemmeldir. Geliştiriciler ekibimizle birlikte, gereksinimleri ne kadar basit veya karmaşık olursa olsun müşterilerimiz için uçtan uca çözümler üretiyoruz. Web Uygulamaları , Mobil Uygulamalar , e-Ticaret Çözümleri ve Dijital Pazarlama gelişiminde her biri çok yenilikçi uzmanlığa sahip ayrı geliştirici ekiplerimiz var .

Müşterilerimiz tarafından verilen zaman çizelgesinde de her zaman memnun çözümler sunuyoruz. Dünyadaki birçok yerel veya küresel işletme bizden hizmet alarak zaten çok yarar sağladı.

Müşterilerimiz bizden aldıkları hizmetlerle iş hedeflerini mükemmel şekilde geliştirebilirler. İstişarenin ilk aşamasından gelişim, kullanım ve devam eden bakım ve desteğe kadar her zaman işleri çok basit hale getiririz.

TELEFON: 0 242 255 02 50

E-POSTA: kurumsal@softalya.com

www.softalya.com

AR-GE 2 Binası